Snøde Strandvej 2 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Tranekær - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Tranekær. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Tranekær er der nu to villaer tilgængelige for potentielle boligkøbere. En af de nyeste boliger på markedet er villaen på Snøde Strandvej 2. Huset tilbyder 230 kvadratmeter fordelt på 8 værelser, hvilket giver god plads til større familier.

Denne ejendom er beliggende på en imponerende grund på 11.334 kvadratmeter, ideel for dem der værdsætter store udendørsarealer. Villaen er udbudt til en pris på 5.985.000 kr., hvilket afspejler den rummelige beliggenhed.

Den anden villa, som også er kommet til salg, ligger på Bøstrupvej 35. Med sine 234 kvadratmeter tilbyder huset hele 10 værelser, hvilket giver rig mulighed for at indrette sig fleksibelt.

Grunden her er på 1.343 kvadratmeter, og villaen udbydes til en pris på 895.000 kr. Med denne bolig er der muligt at få meget plads for pengene i Bøstrup.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga