Fristende vinflasker til 50 kr. og røde kernefri druer til 18 kr. i DagliBrugsen

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Tranekær og har fundet nogle attraktive tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i DagliBrugsen og gør en god handel!

DagliBrugsen: Vinflasker til en skarp pris

DagliBrugsen tilbyder et udvalg af vine, herunder Ripasso Superiore Pagus Bisano, Yealands Sauvignon Blanc og Daisy Rosé, til kun 50 kr. pr. flaske. Oprindelse fra Italien, New Zealand og Frankrig. Før-prisen lå mellem 79,95 og 129,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 29. august til torsdag den 11. september.

DagliBrugsen: Røde kernefri druer til kun 18 kr.

For kun 18 kr. kan du få en bakke med 500 g udenlandske, klasse 1, røde kernefri druer hos DagliBrugsen. En lækker snack til en overkommelig pris. Tilbuddet gælder fra fredag den 29. august til torsdag den 11. september.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.